SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Vas 8001463
nr 800 1463
Vas
Silver Emalj, Hallberg, höjd: 7
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 januari 2013
kl 19:42:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr